Вінницька волонтерка віддала зібрані на квартиру гроші до зони АТО

  Вінницька волонтерка Лариса Полулях, коли дізналася, що її друзі їдуть добровольцями на Схід, вирішила забезпечити їх всім необхідним. Відтоді життя жінки змінилося. Тепер вона керує волонтерською групою. Чи не щодня відправляє на Схід одяг, продукти та ліки.


  Педагог – за освітою, правозахисник – за фахом, та волонтер – за покликанням. Працювати не за гроші, а за покликом душі жінка почала ще під час Революції гідності – возила харчі та ліки протестувальникам у Київ. Нині ж на потреби фронту віддала всі гроші, які кілька років збирала на квартиру.

  До волонтерської справи Лариса Полулях зуміла долучити спочатку знайомих, а тоді й сотні незнайомих людей не лише з України, а й з-за кордону: "Японія, Австралія, США, Канада, Бразилія, Європа – практично більше 10 країн. Ми отримуємо вітання й грошові перекази з Росії, з Криму від людей, які живуть зараз на окупованих територіях".

  Військовий лікар Юрій Білієнко, більше трьох місяців оперував бійців у польових шпиталях. Розповідає – завдяки Ларисі вдалося врятувати не одне солдатське життя.

  Зараз Ларисі допомагає група небайдужих вінничан. Назвали себе "Бойовими бжілками" – адже щодня трудяться заради перемоги.

  Координатор волонтерської групи Лариса Полулях пояснює: "Я колись бачила на власні очі, як виглядає війна. Я дуже не хочу щоб війна прийшла сюди. Я в одній із воєн втратила своїх друзів – я не хочу далі втрачати".

  Попередній матеріал
  Російські агресори продовжують вести авіарозвідку та обстріл українських позицій
  Наступний матеріал
  У центрі Києва зібрався мітинг на підтримку чеченського народу