5.ua

Вінничанин перепланував квартиру і залишив без газу 170 квартир [відео]

   

  У помешканні Ніни Чигур уже третій місяць немає газу. Жінка каже - жодних комунальних боргів не має, однак вдіяти нічого не може - подачу блакитного палива відімкнули цілому під’їзду.

  Ніна Чигур: «Одна мікроволновка згоріла. Це друга. Бо ми жили в сухом’ятку й живемо, оце так ми ставимо, а газу так і немає».

  Газ відключили через мешканців, які під час перепланування перекрили вентиляційні шахти, кажуть газівники.

  Олександр Станкевич, начальник служби внутрішньобудинкових систем газопостачання м. Вінниці та Вінницього району ПАТ «Вінницягаз»:«Вот этот  блок по идеи и по проекту находиться и доходит до вот этих пор где я стою. Вот здесь вход в кухню. Вот здесь двери в кладовку были, первоначально построили. Хозяева после заселения перебивают себе вот эту часть, прячут туда холодильник, как бы улучшают свои условия и в том же самом случаи перебивают вентиляцию по всему стояку».

  Леонід Балицький скаржиться - повинен за власні гроші відновити вентиляційні шляхи у квартирі, яку йому продали вже після перепланування. Каже, про порушення його ніхто не попередив.

  Леонід Балицький: «При покупкі квартири були всі оформлені документи. Придидущий хазяїн розказав, що у нього ніяких проблем нема ні з ЖЕКами , ми це все перевірили ніяких задолженості не було всьо».  

  Комунальники кажуть - зобов'язані раз на рік перевіряти вентиляційні системи кожного будинку. Якщо виявляють порушення - складають акти і передають газівникам. А ті - перекривають газ, доки порушення не усунуть.

  Альберт Олійник, начальник Вінницького МКП «Аварійно – диспетчерська служба»: «Якщо система вентиляції зруйнована вона не працює в такому режимі, як вона повинна працювати в першу чергу ми ставимо під загрозу безпосередньо життя і здоров’я і мешканців сусідніх квартир і безпосередньо тих мешканців, які проживають в цій квартирі».

  Нині у Вінниці від газу відключено 170 квартир у 7 будинках. На черзі - ще 17 багатоповерхівок. Якщо власники квартир не відновлять вентиляційні канали - газ не підключать. Газівники дали їм 2 тижні. Інакше - обіцяють штрафувати та позиватися до суду проти винуватців.

  Олена Бучацька, Олександр Семенов , Вінниця, «5 канал».

  Попередній матеріал
  До Сирії прибули фахівці з хімічної зброї
  Наступний матеріал
  Покінчити з вибірковим правосуддям закликали Україну депутати ПАРЄ