Вінничани-контрактники 5 канал

Вінничани-контрактники вирушили на військові навчання до Львівщини

Більш як 100 вінничан-контрактників вирушили до військового навчального центру Львівщини

Серед контрактників 12 жінок. За два місяці у 184-му навчальному центрі Національної академії сухопутних військ опанують військові професії, зокрема, зв'язківців та розвідників. Крім того, вивчатимуть і кухарську справу.

Після вишколу вінничани вирушать до військових частин, а згодом захищатимуть Схід країни. З початку року на контракт зі Збройними силами зголосилися 600 вінничан.

"При колишній владі не розвивалася армія, а зараз і більше коштів виділяють на армію, і я вирішив втілити свою мрію - стати офіцером", - зазначив військовослужбовець контрактної служби Роман Колеснік.

"За Україну, і чоловік має бути захисником, а дружина берегинею домашнього вогнища", - додав контрактник Анатолій Мацюк.

Як повідомляв 5.ua, 21 січня 2016 року Степан Полторак заявив, що до кінця 2020 року українська армія буде повністю реформована.

Нагадаємо, 30 березня, під час засідання Кабінету міністрів повідомив чільник оборонного відомства України Степан Полторак повідомив, що в Україні в рази збільшилася кількість людей, які бажають проходити службу за контрактом у Збройних силах.

Попередній матеріал
Яценюк залишив Верховну Раду, не чекаючи відставки
Наступний матеріал
Рада проголосувала за нового прем'єра
Loading...

Контрактники НГУ відпрацювали свої навички у стрільбі з БТРів

Кількість охочих піти в армію на контракт значно зросла - Полторак

У цьому році на контрактну службу до ЗСУ вступило вже 18 тисяч осіб

У Нацгвардію потрібно ще 18 тисяч контрактників