Вінничани з ночі займають черги, щоб зареєструвати документи на придбану нерухомість [відео]

  Щоб зареєструвати документи на придбану нерухомість вінничанам доводиться з ночі займати чергу. Подеколи живий ланцюг сягає сотні людей. Утім, ані в новоствореній реєстраційній службі, ані в міській раді зарадити проблемі не можуть. Чому? - знає Олена Бучацька.

  Із сьомої ранку Ольга Сорокіна чергує під вікнами новоствореної реєстраційної служби, аби зареєструвати договір довічного утримання земельної ділянки . У цій черзі жінка має свій номер - 39. Тож сподівається, що з третьої спроби таки потрапить на прийом документів. 

  Ольга Сорокіна: "Третій раз тут. Один раз прийшли нас послали до нотаріуса, нотаріус послав сюди, ми опять до нотаріуса . Простояли в понеділок не всзяли номерка, в среду прийшли так само, сьогодні  ми прийшли так само".

  Тим, хто стоїть у кінці черги, навряд чи пощастить. Живий ланцюг із охочих оформити документи на нерухомість розтягся аж на три поверхи. Найактивніші створили список. У таких чергах доводиться стояти усім, хто придбав нерухомість до Нового року. Люди нарікають - документи приймають лише двічі на тиждень.

  Начальник відділу реєстрації пояснює, черги через брак кадрів. Документи приймають лише дві людини - за тиждень вони обслуговують близько сотні громадян. Решту днів триває оформлення документації. Начальник запевняє, з часом черги зникнуть.

  Андрій Красніцький, начальник відділу реєстрації речових прав на нерухоме майно Вінницького управління юстиції: "90% людей, які знаходяться в черзі вони всі з правочинами минулого року, ми їх зареєструємо і відповідно черг уже не буде".

  У міській раді про проблему знають. Утім, зарадити - не можуть, адже реформування Бюро технічної документації відбулося на рівні Міністерства

  Володимир Слишинський, заступник міського голови: "Коли задумувалася це реформа в реєстраціх вона була абсолютно не прогнозована, невірна, не було нічого зважено, було прийнято цілий ряд не правильних рішень і тим більше вона не продумана була фінансово, саме тому і створена з моєї точки зору така проблема".

  Олена Бучацька, Олександр Семенов, Вінниця, "5 канал".

  Попередній матеріал
  Сьогодні суд визначить чи відпускати Пісторіуса під заставу
  Наступний матеріал
  Прокуратура вимагає додати ще один пункт обвинувачення у справу Пісторіуса
  Теги:
  Loading...