5.ua

Військовики випробовують легку бронемашину "Дозор-Б"

  Нову броньовану машину "Дозор-Б" випробовують на полігоні Збройних сил під Харковом. Її розробили ще 2004-го року, і встановили німецький двигун, автоматичну роздаткову коробка та підвищений захист від мін.


  Тепер військовики кажуть про масову потребу у таких броньованих машинах: невеликий, повороткий, ідеальний як для штурму, так і для патрулювання території. Розрахований "Дозор-Б" на одинадцятьох членів екіпажу. Вести вогонь можна зсередини машини. На полігоні конструктори разом із військовими випробовують перший дослідний зразок. Кажуть, аналогів в Україні йому немає, а от у Росії є аналог під назвою "Тигр".

  Кажуть: вона не завадить підрозділам не тільки Нацгвардії, а й іншим силовим структурам в зоні проведення АТО

  Представники заводу Малишева разом із конструкторським бюро імені Морозова заявляють, що готові до серійного виробництва бронемашини. Чекають лише на державне замовлення.

  Начальник відділу КБ Морозова Олександр Катрін каже: випробування пройшли успішно. Зараз українська армія гостро потребує такого класу машини – це повноцінний бронетранспортер, який має броньовий захист від куль калібру 7,62, має броньоване скло, тобто здатний повноцінно захищати екіпаж, який знаходиться всередині, від стрілецької зброї.

  Попередній матеріал
  Сили АТО взяли під контроль Старий Караван і Брусівку на Донеччині
  Наступний матеріал
  Українські військові відбили напад на блокпост на дорозі Красний Лиман – Ямпіль
  Loading...