Суддівський молоток
Суддівський молоток flickr.com/joegratz

Військовий ЗСУ отримав більше 3 років позбавлення волі за дезертирство

  У ході слідства було встановлено, що обвинуваченого вже неодноразово притягували до кримінальної відповідальності за вчинення бійки та пограбування

  Вироком Переяслав-Хмельницьким міськрайонного суду Київської області засуджено військовослужбовця за призовом під час мобілізації на особливий період, який майже рік був відсутній на військовій службі та переховувався від правоохоронних органів. Про це інформує прес-служба військової прокуратури Центрального регіону України.

  Як повідомляється, солдат, займаючи посаду водія відділення підвозу боєприпасів самохідно-артилерійської батареї, самовільно, без дозволу військових командирів та начальників, 3 червня 2015 року залишив військову частину та був відсутній на службі до моменту його затримання правоохоронними органами 7 квітня 2016 року.

  "У судовому засіданні він повідомив, що весь цей час знаходився вдома в Миколаївській області і повністю визнав свою провину. Втім, як було встановлено, обвинувачений неодноразово вже притягувався до кримінальної відповідальності за вчинення бійки та пограбування ", – інформує прес-служба прокуратури.

  Крім того, зазначається, що суд, враховуючи, що військовослужбовець скоїв тяжкий злочин проти встановленого порядку несення військової служби, а також наявність незнятих і непогашених судимостей за умисні злочини, засудив його за статтею "самовільне залишення військової частини, вчинене в умовах особливого періоду"Кримінального Кодексу України, що передбачає позбавлення волі до 3 років та 3 місяців.

  Нагадаємо, вища рада юстиції відклала розгляд клопотання щодо судді, який ховав хабар у кишені під суддівською мантією.

  Попередній матеріал
  Прес-конференція голови Держприкордонслужби Віктора Назаренка – трансляцію завершено
  Наступний матеріал
  Україна виконала "домашнє завдання" МВФ – Мінекономрозвитку

  Спецслужби РФ заявили про затримання "бійців-дезертирів" у Ростовській області: що відповіла Україна

  Лисенко: У лавах бойовиків знову пиятика та масове дезертирство

  Топ-5 найгостріших відео тижня: хронологія подій Євромайдану та затримання дезертирів

  Затримання українських дезертирів: яке прохання надійшло від Генконсульства РФ

  Українських дезертирів-зрадників можуть обміняти на бранців Кремля – СБУ

  5 канал - трансляція наживо