Військовослужбовців, які охороняють кордон у Херсонській області, забезпечили теплими вагончиками

  За підтримки голови Херсонської обласної державної адміністрації (ОДА) Андрія Путілова вдалося вирішити питання щодо забезпечення військовослужбовців 10 теплими мобільними вагончиками для перебування у зимовий період.

  Про це повідомили під час виїзного засідання Ради оборони області, яке провів голова Херсонської ОДА Андрій Путілов.

  Проте, за інформацією керівника апарату Херсонської облдержадміністрації Володимира Клюцевського, ще залишається необхідність у додатковому забезпеченні такими вагончиками.
  "За допомогою облдержадміністрація звернулася до вісьмох будівельних організацій області, але, нажаль, реакції від них поки що немає", - зазначив Володимир Клюцевський.

  У зв’язку із цим, голова Херсонської облдержадміністрації  доручив детально проаналізувати ситуацію із наявністю вагончиків в області та ще раз звернутися до місцевих будівельних кампаній з проханням допомогти військовим.

  "Я дуже здивований, що київське підприємство допомагає, а херсонські залишаються осторонь. Я особисто звернусь до керівників підприємств, адже мова йде про забезпечення обороноздатності рідної області, а це означає, що і кожного будинку та сім’ї, тих, хто живе на Херсонщині", - сказав Андрій Путілов.

  Попередній матеріал
  Біля Маріуполя знищено російський артдивізіон "Смерчів"
  Наступний матеріал
  Київська влада зобов'яже власників кавових машин платити податки у столиці