mil.gov.ua

Військово-морські навчання Sea Breeze: над Миколаївщиною підняли прапори країн-учасниць

Над Миколаївщиною підняли національні прапори країн-учасниць міжнародного навчання Sea Breeze – 2015.

Військовослужбовці берегової фази українсько-американського навчання Sea Breeze – 2015 провели урочисту церемонію підняття національних прапорів в базовому таборі на Широколанівському загальновійськовому полігоні. Про це повідомляє прес-служба Міноборони.

Військовий ритуал ознаменував початок спільної практичної роботи в рамках навчань щодо проведення багатонаціональної операції з безпеки у кризовому регіоні.

Під час церемонії під звуки національних гімнів у небо піднялися прапори України, Сполучених Штатів Америки та Республіки Молдова, військові підрозділи яких залучаються до берегової фази, а також стяг Військово-Морських сил Збройних Сил України.

Американський офіцер зазначив, що основним результатом спільних тренувань повинен стати обмін бойовим досвідом між військовослужбовцями, досягнення високого рівня взаємосумісності задля успішного виконання завдань з безпеки у кризових регіонах.

Після завершення військового ритуалу учасники берегової фази приступили до практичного відпрацювання окремих елементів проведення стабілізаційної операції з урахуванням досвіду бойових дій. 

Попередній матеріал
Біля парламенту вже десятки поранених
Наступний матеріал
Опубліковане відео вибуху гранати під Радою
Теги:
Loading...