5.ua

Військовою прокуратурою виявлено військовослужбовця, який вкрав 210 тис грн у бійців АТО

  Військовою прокуратурою Вінницького гарнізону Центрального регіону України виявлений резонансний факт привласнення бюджетних коштів, виділених для виплати грошового забезпечення військовослужбовцям, які задіяні у проведенні антитерористичної операції.

  Про це 29 серпня повідомляє прес-служба Генпрокуратури.

  Зокрема повідомлено, що перевіркою встановлено, як помічник командира батальйону з фінансово-економічної роботи – начальник фінансово-економічної служби однієї з військових частин, отримавши грошові кошти для здійснення виплати військовослужбовцям частини грошового забезпечення за липень 2014 року та грошової винагороди за участь в АТО за червень 2014 року на загальну суму 400 тис грн, частину вказаної суми в розмірі понад 210 тис грн привласнив. При цьому, за вказані кошти він не тільки придбав собі легковий автомобіль, але й погасив свої кредитні зобов’язання перед установами банків.

  Відомості щодо вказаного кримінального правопорушення внесені до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ч. 2 ст. 410 Кримінального кодексу України (заволодіння військовим майном шляхом зловживання службовим становищем, що карається позбавленням волі на строк від п'яти до десяти років). 

  Внаслідок принципового підходу прокурора щодо підозрюваного 28 серпня 2014 року застосовано запобіжний захід – тримання під вартою та визначено розмір застави у розмірі 1 млн грн.
  Попередній матеріал
  Расмуссен: в майбутньому Україна за бажання може стати членом НАТО
  Наступний матеріал
  Під Новоазовськом триває бій, у Маріуполі все спокійно - штаб АТО
  Loading...