5.ua

Військові застерігають про можливі провокації російських терористів 2 листопада

  З метою подальшого розхитування ситуації на Донбасі та допомоги проросійським силам головне розвідувальне управління генерального штабу збройних сил Російської Федерації направило на Схід України свої інформаційно-психологічні підрозділи, які направляють свою "зброю" проти соборності України, застосовують підступні методи. 

  Про це йдеться 31 жовтня у офіційному повідомленні керівництва сектору "М" щодо можливих провокацій з боку терористів, направлених на дискредитацію українських військовослужбовців.

  "За  попередньою інформацією встановлено, що 2 листопада 2014 року під час проведення представниками "ДНР" та "ЛНР", так званих, "виборів депутатів парламентів" терористи планують провести масштабні провокаційні акції з метою дискредитації українських військовослужбовців з використанням військової форми одягу та символіки Збройних Сил України, а також нанесенням на свою техніку розпізнавальних знаків української армії", - застерігає командування сектору "М".

  Також у повідомленні зазначено, що об’єктом інформаційного впливу кремлівських ляльководів стають пересічні українці, які проживають на території, тимчасово підконтрольною терористам.

  "Страждають безвинні люди від кримінальних угрупувань, оснащених російською зброєю і розв’язані безвідповідальністю перед законом. Проросійські сили навколо міста Маріуполь обрали тактику численних провокацій та спонукання місцевих мешканців до акцій протесту проти присутності українських військовослужбовців в регіоні. За прикладом подій в Донецьку та Луганську у квітні-травні цього року з такого й починалося масштабне засилля там терористів", - підкреслено у повідомленні.

  Попередній матеріал
  Новим начальником міліції Київщини став заступник комбата "Азова"
  Наступний матеріал
  Місія ОБСЄ в Україні отримала ще два безпілотники