Військові моряки проводять спільні заходи з підрозділами МВС

  В районі населеного пункту Арциз ( Одеська область) зведений підрозділ військ берегової оборони Військово-морських Сил України розпочав проведення спільних з підрозділами МВС України заходів, метою яких є відпрацювання у регіоні питань захисту і оборони.


  Про це 22 жовтня повідомляє прес-служба Міноборони.

  Як зазначено у повідомленні, у рамках узгоджених з місцевою владою заходів військовослужбовці у взаємодії з працівниками МВС несуть службу на стаціонарних і рухомих блокпостах, здійснюють патрулювання. З боку українських ВМС до комплексу заходів також залучені морська авіація і протитанковий  артилерійський підрозділ.

  "Паралельно з цим представники командування ВМС ЗС України разом з представниками керівництва місцевих органів влади проводять роботу щодо виявлення потенційних загроз безпеці громадян, організації взаємодії. Спільні дії з місцевими органами влади вбирають в себе також проведення військовими моряками уроків мужності з учнями старших класів загальноосвітніх шкіл, роботу з залучення на військову службу за контрактом на Українському флоті", - зазначили у оборонному відомстві.

  Продовжаться заходи до 24 жовтня.

  Як відомо, президент Петро Порошенко заявляв, що у вівторок буде досягнута чергова домовленість про введення режиму тиші на Донбасі. У той же час вже кілька діб ВМС Швеції шукають у водах королівства імовірно російський підводний човен.
  Попередній матеріал
  Total обрав нового президента замість загиблого у Росії де Маржері
  Наступний матеріал
  Священики УПЦ (КП) не причащатимуть корупціонерів