Військовий парад з нагоди 25-ї річниці незалежності України – парад військ 5 канал

Військові країн НАТО візьмуть участь у параді до Дня Незалежності – Полторак

  На параді до Дня Незалежності запланована виставка найсучаснішої зброї, розробленої впродовж останніх трьох років

  Згідно з указом Президента України "Про відзначення 26-ї річниці Незалежності України", на вулиці Хрещатик та майдані Незалежності у столиці України відбудеться парад військ, заявив міністр оборони Степан Полторак під час перебування у Брюсселі. Про це у п'ятницю, 30 липня, повідомила прес-служба Міноборони .

  "Зараз Збройні сили України активно готуються до параду. Окрім урочистого проходження військ, ми плануємо підготувати виставку найсучаснішої зброї, розробленої впродовж останніх трьох років. Під час робочої поїздки до штаб-квартири НАТО та двосторонніх переговорів з іноземними колегами я запросив їх в Україну на День Незалежності. Мова йде про представників країн, з якими співпрацюємо для того, щоб вони також разом з нашими військовими взяли участь у військовому параді з нагоди 26-ї річниці Незалежності України", – розповів Полторак.

  За словами глави українського оборонного відомства, планується, що іноземні військові підрозділи братимуть участь у параді у складі самостійних парадних розрахунків.

  "Якщо говорити про литовсько-польсько-українську бригаду, то вона йтиме окремим підрозділом, інші підрозділи планують брати участь самостійно. Це будуть нововведення, які мають цікавити українців, та серйозно підняти моральний дух наших військових", – зазначив міністр оборони.

  Як повідомляв 5.UA, Степан Полторак у Брюсселі розповів журналістам, що українці та іноземні гості 24 серпня зможуть побачити на параді з нагоди Дня Незалежності багато цікавих нововведень.

  Попередній матеріал
  Втрати української армії та найгарячіші ділянки фронту: в Міноборони розповіли про ситуацію в АТО
  Наступний матеріал
  Анексований Крим частково залишився без мобільного зв'язку та Інтернету
  Loading...

  Росія не відмовляється від ідеї захопити Україну – Полторак

  Міністр оборони України відвідає Пентагон

  Полторак обговорив з міністром оборони Канади оборонні закупівлі