57-ма бригада передала волонтерські тепловізори бійцям, які змінили їх на позиціях

  57-ма бригада змогла пройти півтора року боїв і зберегти майже всі тепловізори, отримані від волонтерів

  Військові 57-ї бригади успішно передали тепловізори та приціли, які отримали від волонтерів, бійцям АТО 53-ї, які їх змінили. Про це повідомив засновник ГО "Повернись живим" Віталій Дейнега в Facebook. 

  "Всього ми віддали більше 18 приладів. Прицілів, тепловізорів і ПНБ. Ці 4 потрібно полагодити. Решта вже працюють пару тижнів. Ми все частіше починаємо передавати допомогу у тимчасове користування, щоб пристрої кріпилися за позиціями, а не за підрозділами. Приємно, коли військові розуміють і віддають такі важливі речі. Далеко не всі бригади такі. Ще раз хочу відзначити 57 бригаду, яка змогла пройти півтора року боїв і зберегти майже всі наші тепловізори. Ще приємніше, що майже половину вони погодилися передати далі", – йдеться в повідомленні.

  Допомогти військовим із закупівлею приладів нічного бачення в Зайцеве можна за цим посиланням. Ціна одного тепловізора Pulsar HD38s – $2550.

  Нагадаємо, як інформував 5.ua, Головне управління розвідки Міноборони України доповіло, що в зоні проведення АТО ворог не припиняє бойової активності і проводить посилення та ротацію передових підрозділів.

  Попередній матеріал
  В Україну йдуть дощі і похолодання
  Наступний матеріал
  Президент підписав закон про соцзахист воїнів резерву, які беруть участь в АТО