hronika.info

Відсьогодні в Києві заборонили вночі торгувати алкоголем

  Газета Київради "Хрещатик" опублікувала рішення про заборону реалізації алкогольних напоїв і пива в стаціонарних об'єктах торгівлі з 23:00 до 10:00

  Згідно з рішенням КМДА, яке опубліковане в газеті від 12 жовтня, суб’єктам господарювання, що мають ліцензію на продаж алкоголю, заборонено реалізовувати алкогольні, слабоалкогольна напої та пиво з 23:00 до 10:00. Це рішення не стосується ресторанів.

  "Об'єктам господарювання, які зареєстровані в установленому порядку, та суб'єктам господарювання, які мають ліцензію на право роздрібної торгівлі алкогольними напоями, отриману згідно з вимогами законодавства України, обмежити торгівлю алкогольними, слабоалкогольними напоями та пивом у стаціонарних об'єктах торгівлі торгівельного, побутового, соціально-культурного чи іншого призначення, окрім закладів ресторанного господарства (кафе, бари, заклади громадського харчування, ресторани тощо) на території м. Києва шляхом заборони їх реалізації з 23:00 до 10:00 години", – йдеться в рішенні КМДА.

  Нагадаємо, 22 вересня Київрада прийняла рішення про заборону продажу алкоголю та пива у стаціонарних об'єктах торгівлі в столиці з 23:00 до 10:00.

  Попередній матеріал
  За добу лінію розмежування через КПВВ у зоні АТО перетнуло 30 тисяч осіб
  Наступний матеріал
  Гранати та рушниці: на Одещині прикордонники вилучили небезпечну зброю

  Кількість жертв отруйного алкоголю на Харківщині знову зросла

  На Донеччині викрили партію підробленого алкоголю