Шеврон ЗС РФ
Шеврон ЗС РФ radiosvoboda.org

Відповідь "багатограмотним" у МО РФ: Грицак оприлюднив список "вагнерівців", що були приховано доставлені в Сирію

Двоє російських найманців, із оприлюднених у списку СБУ, загинули в Сирії

"Із посмішкою ознайомився з коментарем "багатограмотного" офіційного представника МО РФ щодо оприлюднених СБУ свідчень безпосереднього учасника переправлення найманців ПВК "Вагнер" до Сирії військово-морськими силами Росії. Хочу нагадати, що Служба безпеки України неодноразово надавала громадськості конкретні докази про злочини бойовиків так званої "ПВК "Вагнер" як на Донбасі, та і в Сирії", – про таке йдеться в заяві голови Служби безпеки України Василя Грицака, розміщеній на сайті силового відомства.

Грицак також заявив: "Чудово розумію, що ця інформація є дуже незручною для вищого військового та, мабуть, і політичного керівництва Росії. У зв'язку з чим МО РФ усіляко намагається "не бачити" російських "ихтамнетов", а ні в Україні, а ні в Сирії, ігноруючи як беззаперечні докази СБУ, так і чисельні викривальні матеріали журналістських розслідувань провідних світових ЗМІ. Попри заяви міноборони РФ про начебто непридатність крейсера "Варяг" до перевезення особового складу та техніки. На додаток оприлюднює список найманців ПВК "Вагнера", які були приховано доставлені із Владивостока до Сирії саме на цьому кораблі ВМФ РФ (мешканці Приморського краю, Амурської області та Республіки Саха-Якутія). Звертаю увагу: щонайменше для двох найманців із цього списку (О. Крохун та П. Соломонов) плавання на "Варязі" стало "подорожжю в один кінець".

/
/
/

Крім того, Василь Грицак зауважив, що в СБУ готові допомогти Міноборони РФ: "У разі виникнення "труднощів" у встановленні конкретних паспортних даних та адреси проживання зазначених вище громадян РФ з числа "ихтамнетов" "Вагнера" для притягнення їх до кримінальної відповідальності за найманство та оприлюднити цю інформацію для донесення правди до громадян Росії та ліквідації "необізнаності" вищих офіцерів МО РФ".

Попередній матеріал
Масові протести у Вірменії: затримано 84 особи, мітингарі оточили будинок Сарґсяна
Наступний матеріал
Під Торецьком бойовики поранили 78-річного дідуся, він у лікарні
Loading...

"Зайшли два борти – один збили, другий сів": СБУ оприлюднила записи розмов ватажків "ПВК Вагнера"

Брифінг: "Нові докази участі приватної військової компанії "Вагнера" у бойових діях на Донбасі" – трансляція завершена

"Різдвяне" перемир'я: найманці знову гатили з мінометів – штаб АТО