Відкрився Міжнародний авіаційно-космічний салон "Авіасвіт-XXI" (РЕПОРТАЖ, ВІДЕО)

  Літаки, гелікоптери, роботи, космічна техніка - і все це в одному місці. На аеродромі у Гостомелі відкрився Міжнародний авіаційно-космічний салон "Авіасвіт-XXI". Його проводять в Україні щодва роки. Це вже шоста авіаційна-космічна виставка.
  Роман Сухан, 5 канал: "Такий пасажирський літак в українському небі ще не літає. Це АН-148. Його розробили лише за останні кілька років. Цього року з конвеєра зійшов перший серійний зразок. І вже найближчим часом він зможе перевозити пасажирів".

  Усередині літака два комфортні салони. Один для невибагливих пасажирів на 60 крісел. Інший - для ВІП персон. Для них лише 8 місць, але значно комфортніших.

  Ан-148 - головний персонаж цьогорічного авіа-салону. Сьогодні його передали для польотів на внутрішньо-українських рейсах. Буде перевозити пасажирів від столиці до найбільших міст. Якщо добре себе зарекомендує, -  піде на експорт. Вартість такої машини 22 мільйони доларів США.

  Загалом на виставці під Києвом представили приблизно 70 видів техніки. Тут не тільки літак та гелікоптери, а й навіть роботи. Себе показати, і на інших подивитися приїхали більш як 200 учасників із 22 країн. Хоча більшість експонатів - українські.

  Виставка під Києвом триватиме 4 дні. Літаки можна побачити не лише на землі а й в небі. Перші два дні пускають лише фахівців. На суботу і неділю пообіцяли зробити вхід доступним для усіх охочих.

  Роман Сухан, Сергій Кондратьєв, Олександр Зименко, 5 канал

  ***

  ЗАВАНТАЖИТИ ВІДЕОСЮЖЕТ (7.32Мб)
  Попередній матеріал
  У Києві презентували відреставрований прапор Івана Мазепи
  Наступний матеріал
  Тимошенко спростувала інформацію про польоти чартерними рейсами
  Теги:
  Loading...