5 канал

"Відключіть Луганськ!": у сірій зоні мирні мешканці обурені відсутністю газу

У прифронтовому Кримському з острахом чекають зміни сезону. Унаслідок артобстрілу бойовиками, село залишилося без газу ще на початку червня

Чиновники ж так і не змогли добитися дозволу на відновлення газогону на ділянці, яка розташована у "сірій зоні". Чи є надія зустріти холоди з газом – дізнавалася кореспондент "5 каналу" Вікторія Ковальова. 

Мешканець Кримського Віктор показує саморобну пічку, на якій родина готує їжу вже третій місяць. І каже – красиво жити не заборониш. У хаті поки не топлять, адже спекотно, готують – на вулиці.

5 канал

Газ в оселях мешканців Кримського зник на початку червня. Снаряд влучив просто у газогін, який забезпечував енергоносієм людей обабіч лінії розмежування. Бойовики дозволили відремонтували лише ту гілку, яка йде на окуповану територію. Дозволу ж, щоб полагодити весь газогін, не дають.

Мешканці прифронтових сіл обурені. "Про що вони думають? Як люди будуть жити взимку? На зборах селяни вимагають у голови військово-цивільної адміністрації окуповані села теж залишити без газу", – каже мешканець Кримського Олексій.

Він не стримує емоцій: "Там є засувка – відключіть Луганськ! Позалишайте там все без газу! Вони самі приповзуть. Скажуть – ми все зробили, включайте!"

Селищний голова переконує, що вимкнути газ для окупованих територій не може. Натомість намагається його повернути у Кримське, але поки що готовий лише проект побудови альтернативної гілки газогону в обхід непідконтрольної території.

Обласні чиновники обіцяють, що взимку селян без палива не залишать. Яке рішення знайшли посадовці – дізнайтеся у сюжеті:


Вікторія Ковальова, Петро Ковальов, Луганська область, "5 канал"

Дивіться також фотогалерею за темою: 

"Охоплені вогнем": у штабі показали, як саме терористи "дотримуються" тиші – ФОТО

/
/
/
/
/
/

Попередній матеріал
Порошенко нагородив бійця НГУ, що надав допомогу постраждалим на Грушевського
Наступний матеріал
Світовий конгрес українців розпочав літопис новітньої історії України – Кубів
Loading...