Відбувся другий етап чемпіонату України з драгу

  На трасі київського спорткомплексу "Чайка" відбувся другий із чотирьох етапів чемпіонату України з драгу. Вид автоспорту, який поширився на весь світ із Америки, включає в себе гонку на чотириста два метри на прямому відрізку. В нашій країні змагання проводяться за міжнародними стандартами - у п`яти класах авто - від звичайнісіньких собі "стріт", до винятково драгових "про".

  Другий етап чемпіонату України був менш представницьким за стартовий. Випробувати свої сили на трасі зібралися тридцять сім відчайдух - для порівняння, на першому етапі їх було на п`ять більше. Та й міжнародність змагань значно підкачала. Разом з українцями змагалися лише представники Молдови. Росіяни та білоруси, до Києва не доїхали: у перших цього дня відбувалися у Москві свої заїзди. А другі переробляють машини, аби вони відповідали регламенту українського чемпіонату. Втім, запевняють організатори, від меншої кількості учасників другий етап нічого не втратив.

  Підготували організатори для глядачів і сюрприз - автомобіль, який не підходить під жоден із класів драгу. Мова про "Запорожець" на призвісько "горбатий", у якого не лишилося нічого рідного окрім назви. Ідея цього "суперкару" належить сумчанину Сергію СолОвченку.

  А те, що у модернізованого "запорожця", за аналогією з мотоциклом, немає задньої передачі, так це запевняє Соловченко не проблема, адже рухається він зі своїми однодумцями лише вперед.

  Попередній матеріал
  Масова бійка у Гондурасі - 2 людей загинули
  Наступний матеріал
  США більше не дратуватимуть Кубу інформаційним таблом на своєму посольстві у Гавані
  Теги:
  Loading...