військові навчання 5.ua

Відбулося урочисте відкриття військових навчань Saber Guardian/Rapid Trident-2015

Багатонаціональні військові навчання "Репід Трайдент-2015" стартували на Львівщині. Протягом двох тижнів у вишколі візьмуть участь військові з 18 країн світу, зокрема країн НАТО.

У навчаннях братимуть участь десантники 173-ї парашутно-десантної бригади Сухопутних військ США, військовослужбовці Національної гвардії України та курсанти Академії сухопутних військ імені Гетьмана Петра Сагайдачного. Крім них, участь беруть і вояки з 14-ти країн НАТО, а також, Грузії та Молдови.

Нині триває остаточне формування міжнародних груп із солдатів та офіцерів. А від вівторка розпочнеться повномасштабний вишкіл. Легенду навчань розробляли міжнародні військові експерти протягом року. Триватимуть вони до кінця липня. Загалом у вишколі задіють понад 1800 військовослужбовців, 130 бойових машин та 900 одиниць зброї.

"На цих навчаннях американська сторона ставить перед собою переважно тактичні завдання, з якими стикаються більшість сучасних військових із будь-якої країни світу. Наприклад, відбиття миттєвого нападу на групу військ. А також, навчити всі сторони співпрацювати на одному командному пункті і розгортати його", - зазначив офіцер командування сухопутних військ ЗС США у Європі Альфред Рензі.

/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/

Попередній матеріал
У Греції після тритижневих канікул запрацювали банки
Наступний матеріал
ГПУ оголосила підозру в хабарництві п'яти суддям