5.ua

Віче на Майдані зібрало до 10 тис. людей

  Недільне віче відбулося на Майдані Незалежності. Мітинг присвятили Єдності України і викликам, які стоять перед країною у зв’язку із подіями в Криму. На Майдані Незалежності зібралися близько 10 тисяч людей.

  Мітинг почався з молитви. Також зі сцени виступили міністри, громадські активісти і політики. Учасники кажуть, що хочуть чути плани Києва щодо ситуації в Криму.

  Учасники акції: "Ми почули те, що хотіли, але треба рішуче діяти і йти до Верховної Ради і просити – більше дієвих дій у Криму, тому що ми предаємо свій народ зараз. Ми повинні щось робити зараз, ми не повинні збиратися і стояти, нам треба діяти. Тому що проти нас ведеться дійсно війна".

  Учасники акції: "Наша влада не все робить те, що вона могла би зробити для наших військових. Я не розділяю думку про те, що вони мають залишатися в Криму, тому що їх там катують".

  Учасники акції: "Щоб приходили на Майдан, на віче, і звітували ті політики, ті діячі, ті високопосадовці, які зараз при владі. Щоб люди могли безпосередньо від них почути, що вже зроблено за той час, який вони вже перебувають при владі. Яким чином вони планують далі щось змінювати в нашій державі, які їхні плани, і саме головне - яким чином вони це мають робити. Що стосується Криму, вони говорять: Крим ми повернемо. Ми хочемо почути, яким чином вони збираються його повернути".

  Попередній матеріал
  Кабмін готується до чергових переговорів з "Газпромом"
  Наступний матеріал
  Міністр оборони вирішив вивести з Криму деякі військові частини
  Теги:
  Loading...