фото прес-служби МВС

Виборчі дільниці на Хмельниччині спільно охороняють міліція та громадськість

  Міліція Хмельниччини до забезпечення охорони громадського порядку під час виборів готова, але розраховує на підтримку і допомогу громадськості.


  Про це журналістам повідомив під час прес-конференції начальник УМВС України в Хмельницькій області полковник МВС Олександр Розізнаний.

  "Ми плануємо задіяти 1760 працівників міліції для охорони виборчих дільниць, але крім цього, розраховуємо залучити ще 1677 представників громадськості — членів громадських формувань та активістів громадських організацій, - розповів Олександр Розізнаний. - Під час минулих виборів активісти не лише допомагали охороняти громадський порядок у денний час, а й чергували разом з міліціонерами цілодобово".

  Полковник міліції також наголосив, що ще з 18 вересня в обласному управлінні розгорнуто оперативний штаб та створено робочу групу по забезпеченню правопорядку і громадської безпеки під час проведення передвиборної кампанії та позачергових виборів народних депутатів України, а з 16 жовтня увесь особовий склад переведений на посилений варіант несення служби.
  Попередній матеріал
  На Донеччині відновлено електропостачання у кількох районах
  Наступний матеріал
  У Слов'янськ перенесено окружком з Ясинуватського району – ЦВК