5.ua

Ветерани футболу і зірки проведуть благодійний тур Україною заради миру

  Ветерани футбольних клубів "Динамо" та "Оболонь" провели товариський матч зі збірною зірок шоу-бізнесу. Самі учасники матчу запевняють: у ньому немає переможців та переможених, лише гра – заради миру в Україні. Це був перший матч всеукраїнського туру на підтримку української армії. Зіркові команди планують об'їхати всю Україну. Зібрані під час матчів гроші передаватимуть на потреби військових на Сході.


  Співак Олександр Павлік замість концертного костюму надягає форму та бутси. Він скасував свій виступ заради матчу. Каже – вірить, що на Сході настане мир, якщо кожен докладе бодай дрібку зусиль.

  Проти зірок сцени грають зірки футболу. Серед них – володар "Золотої бутси" Олег Саленко. Він скромно показує свій трофей, який отримав 20 років тому на Чемпіонаті світу. Тоді лише за одну гру забив 5 м'ячів.

  За грою на трибунах спостерігають діти зі Сходу. Вони тимчасово залишили свої будинки, але щодня мріють повернутися додому. Вони знають: переможе той, хто буде грати дружно і не зрадить свою команду.

  Від кожного небезпечного моменту, трибуни немов вибухають.

  Атака, знову небезпечний момент, і перший забитий гол: Віктор Хлус відкриває рахунок. Ветеран "Динамо" каже: для нього очки неважливі: "Мы хотим добиться одного, наверное и каждый гражданин нашей страны хочет одного – это мира. Мы играем за мир".

  Команда зірок естради ніяк не може "розмочити" рахунок. Проте це не засмучує гравців.

  "Ми не вміємо тримати зброю, а якщо і вміємо, то неналежному рівні. Натомість ми володіємо словом, володіємо меседжем. І це є наша зброя. Цей турнір, це невеличка частина нашого бажання допомогти тим, кому це зараз необхідно" – каже співак Іван Леньо.

  Ветерани футболу та зірки планують провести такі матчі за мир та єдність в усій України. Гроші, зібрані під час виступів, передаватимуть на допомогу українським військовикам. На них куплятимуть каски, бронежилети та їжу.

  Футбольний тур за мир почнеться наприкінці місяця. Перша гра відбудеться у Запоріжжі.

  Юлія Божко, "5 канал".

  Попередній матеріал
  На березі Горлівського моря знайдено застреленого чоловіка в наручниках
  Наступний матеріал
  ЛГБТ-активісти проведуть у Києві "Марш рівності"
  Теги:
  Loading...