Верді і Мусоргський тепер "вживу" звучать із привокзальної площі Харкова

  Гендель, Верді і Мусоргський - тепер "вживу" звучать із привокзальної площі Харкова. Щодня опівдні - на вежі з`являється трубач і хвилину виконує уривок із світової музичної класики.

  Цю ідею запозичили у польському Кракові. Адміністрація вокзалу каже: це припало до душі не лише гостям міста. Послухати музику на вокзал приходять і харків`яни.

  Трубач Вадим Карелов розповідає, грати на вежі залізничного вокзалу і не думав. Його та ще двох музикантів обрало керівництво установи. Крім таланту треба було мати ще й відмінну фізичну форму. Висота башти більше сорока метрів. 

  Вадим Карелов, трубач: "Минут за 20 приходим ,чтобы отдышаться. 16 этаж все-таки. Лифта нет, ступеньки. Зашел, отдышался, разыгрался".

  Про краківську вежу Маріацького костелу, де трубач грає щогодини, Вадим знав. Перейняв у поляків вимоги до репертуару - виконувати лише класику.

  Вадим Карелов, трубач: "Аида, кусочки из «Отелло», соло трубы известные. Чтобы люди не просто слышали звук трубы, а еще и узнавали мелодии". 

  Попри те, що труба звучить не більше хвилини, харків`яни та гості міста її помічають.  

  Турист: "Мы впервые приехали в Харьков и сразу попали на такое представление. Очень красиво трубач играл, и неожиданно. Искали где это, как это".

  Житель Харкова: "Мы сюда приехали посмотреть поезда , посмотреть мостики , посмотреть трубача. Отлично, очень хорошо".

  Нововведення, сподіваються залізничники, припаде до душі гостям Євро-2012. Над новим репертуаром для гостей чемпіонату працює і трубач.

  Людмила Сотник, Вячеслав Кузьменко, Харків "5 канал".

  Попередній матеріал
  На форумі "Великої вісімки" ледь не розгорівся скандал
  Наступний матеріал
  У Чернівцях відбулася виставка "Книжковий світ Буковини"
  Теги: