5.ua

Вбивця-нардеп Лозінський вже на волі "за станом здоров'я"

  Колишній народний депутат Віктор Лозінський, засуджений за вбивство, достроково вийшов із в'язниці за станом здоров'я.
  Про це повідомили в Державній пенітенціарній службі  України (ДПтСУ).

  "Дійсно, сьогодні Лозінський був звільнений", - повідомили у ДПтСУ.

  Водночас голова Пенітенціарної служби Сергій Старенький заперечує, що його відомство сприяло звільненню засудженого.

  "Щодо звільнення цього засудженого повідомляю, що в основу рішення суду лягли висновки докторів та експертів, яких залучив до справи суддя", - написав він на своїй сторінці в соціальній мережі Facebook.

  "Висновки медкомісії Пенітенціарної служби, які надавалися суду раніше, не містили в собі даних, які давали б можливість суду звільнити засудженого від відбування покарання", - додав він.

  Старенький зазначив, що здоров'я Лозінського оцінювали лікарі, які не мають жодного відношення до Пенітенціарної службі.

  Крім того, за його словами, сторону держобвинувачення в суді підтримав прокурор.

  Як відомо, Пенітенціарна служба в серпні 2013 року спростувала інформацію про переведення Лозінського, засудженого за вбивство, на дільницю соціальної реабілітації із загальної камери в Бориспільській виправній колонії № 119 (Київська область).

  У березні Вищий спеціалізований суд з цивільних і кримінальних справах пом'якшив вирок Лозінському, який раніше був засуджений до 14 років позбавлення волі за вбивство мешканця Кіровоградської області Валерія Олійника, призначивши йому нове покарання у вигляді 10 років позбавлення волі.

  Вбитий Валерій Олійник загинув 16 червня 2009 року в результаті суперечки з Лозінським  на території мисливських угідь, а також з колишніми тоді прокурором Голованівського району Кіровоградської області Євгеном Горбенком і начальником Голованівського райвідділу міліції Михайлом Ковальським.

  У квітні 2011 року Дніпровський районний суд Києва засудив екс-народного депутата до 15 років позбавлення волі (починаючи з березня 2010 року) за вбивство Олійника.

  Навесні 2012 року Апеляційний суд Києва пом'якшив вирок Лозінському, призначивши йому нове покарання у вигляді 14 років позбавлення волі.
  Попередній матеріал
  Японія надасть $ 1,1 млрд. на реконструкцію Бортницької станції аерації
  Наступний матеріал
  Працівники ДАІ відтепер фільмуватимуть спроби дати їм хабара
  Теги: