Вбивство дівчинки на Одещині: Лощинівку патрулюють поліція та ЦК "Азов"

  Керівник осередку цивільного корпусу "Азов" Олександр Новосельський прибув до Лощинівки з десятьма активістами

  Порядок у селі Лощинівка Одеської області, де сталися заворушення після жорстокого вбивства дитини, охороняють підрозділ спецпризначення поліції, громадське формування з місцевих мешканців і активісти цивільного корпусу "Азов". Про це повідомила заступник керівника відділу комунікацій Одеського облуправління Національної поліції України Анастасія Якубенко, пише "Укрінформ".

  "Правопорядок у цьому населеному пункті забезпечують бійці підрозділу спецпризначення. Водночас поліція веде розслідування убивства 8-річної дівчинки, в тому числі проводяться 11 експертиз, активізовано роботу з розкриття інших правопорушень, що мали місце у Лощинівці. Місцева влада та мешканці сприяють поліції у виконанні покладених завдань", – розповіла вона.

  Крім того, керівник осередку цивільного корпусу "Азов" Олександр Новосельський, що прибув до Лощинівки з десятьма активістами, заявив про створення у населеному пункті громадського формування, яке підтримується місцевою владою і до складу якого увійшли близько 80 місцевих мешканців.

  За його словами, група ромів 31 серпня безперешкодно забрала особисте майно з покинутих будинків. У свою чергу обласний осередок Комітету виборців України закликав владу вжити всіх можливих недискримінаційних дій для якнайшвидшого врегулювання конфлікту з міжетнічними ознаками у Лощинівці.

  "Для врегулювання конфлікту, що виник, необхідно проаналізувати його причини, застосувати практику медіації та налагодити діалог між сторонами. Безумовно, бездіяльності поліції і влади, в тому числі незаконним рішенням сільради щодо "виселення" ромів, необхідно дати правову оцінку, винні чиновники мають нести передбачену юридичну відповідальність", – мовиться в заяві.

  Нагадаємо, у ніч проти 28 серпня тіло 8-річної дівчинки зі слідами насильницької смерті було знайдено в покинутому будинку на околиці Лощинівки. За підозрою у скоєнні злочину був затриманий 20-річний ром.

  Попередній матеріал
  Прикордонники затримали чоловіка, який торгував своїм місцем в черзі на КПВВ "Зайцеве"
  Наступний матеріал
  Російська авіація знову скинула в Сирії фосфорні й касетні бомби – ЗМІ

  В окупованому Луганську підірвали пам'ятник бойовикам "ЛНР"

  У Кабміні пообіцяли виділити додатково близько 10 млрд грн на освіту

  Бойовики з опівночі дотримуються "режиму тиші" на Донбасі – Полторак

  Порошенко привітав учнів, студентів та викладачів з Днем знань