ВАСУ відхилив позов про незаконність призначення Кірєєва

  Позов про незаконність призначення Родіона Кірєєва суддею Печерського райсуду відхилив Вищий адміністративний суд.
  Суддя Кірєєв розглядав справу Юлії Тимошенко щодо газових контрактів з Росією 2009-го року. На Кірєєва скаржився соратник екс-прем`єра - депутат Юрій Одарченко. На його думку, суддю призначили незаконно, оскільки під час переведення із Березанського міського суду до Києва Кірєєв не складав кваліфікаційного екзамену. Крім того, Печерський суд не влаштував конкурс на заміщення посади, а інформація про переведення не була опублікована у ЗМІ, як того вимагає закон. Відтак, депутат Одарченко уважає неправомірним і ухвалення вироку Юлії Тимошенко. Скаргу до адмінсуду він подав ще торік у жовтні.

  Олександр Вєдєняпін, суддя ВАСУ: "У задоволенні позову відмовити повністю. Постанова є остаточною і не підлягає оскарженню".

  Юрій Одарченко, народний депутат, БЮТ-"Батьківщина": "Кірєєва призначили в Печерський суд на основі його заяви особисто Президенту Януковичу, де він мотитвував перехід з Березанського суду до Печерського тим, що у нього хвора мати, і він мусить за нею доглядати. І Президент на основі заяви видав указ, після якого він почав проводити судочинство у Печерському суді. В тому числі - і судочинство над Тимошенко".
  Попередній матеріал
  Греція потерпає від снігопадів, хуртовин і ожеледиці
  Наступний матеріал
  Рада ООН з прав людини вимагає гуманітарного перемир`я в Сирії
  Теги: