Вакцинуватися проти кору закликає вітчизняна СЕС

  Вакцинуватися проти кору закликає вітчизняна санітарно-епідеміологічна служба - охочих приїхати на Євро-2012. Про це повідомив 1-й заступник головного санітарного лікаря Олександр Кравчук. За його словами, на кордоні України під час проведення Євро-2012 чергуватимуть понад 90 санітарно-карантинних підрозділів.
  Вони оперативно виявлятимуть хворих на різні інфекційні захворювання, а в разі необхідності -  ізолюватимуть приїжджих. Найбільшу загрозу на період проведення футбольного чемпіонату для України становитимуть носії таких хвороб, як чума, холера та різноманітні штами грипу. Також за словами чільників СЕС, особливу підготовку українські санлікарі проходять на попередження біологічного тероризму.

  Віктор Ляшко, начальник відділу організації держваної СЕС України: "На сьогодні біотероризм ніхто не відміняє - найбільшу загрозу, які можуть бути застосовані  для біологічних атак є мікроорганізми сибірки, чуми, вітряна віспа та бутулізм. І саме на стадіони епідіміологи заходять для того, що вчасно оцінити ризик та вчасно класифікувати, це застосування біологічної зброї чи поодинокий випадок захворювання".
  Попередній матеріал
  Остання місія американського шатла Дискавері
  Наступний матеріал
  Австралія достроково виведе своїх солдатів з Афганістану
  Теги: