5.ua

В Житомирі провели всеукраїнську акцію на підтримку миру та єдності України

  Студенти житомирських вишів і працівники підприємств міста вийшли на вулиці із національною символікою, щоби виголосити заклик "Україна єдина" у рамках всеукраїнської акції "Голос Народу". Водночас у храмах Житомира лунали церковні дзвони, а водії влаштували автопробіг із прапорами України. Учасники акції висловили підтримку кримцям, закликали українців не розгортати ворожнечу всередині держави, а у російського народу просили звернутися до своїх політиків із закликами припинити агресію.

   

   Олена Тарнавська, студентка: "Я вийшла на цю акцію, тому що я вважаю, що Україна - єдина, всі області України повинні бути єдиними, об’єднаними, і я вийшла, щоб підтримати кримчан, велика частина кримчан, ми знаємо, за Україну, і вони хочуть бути українцями".

  Олена Ясейнєва, студентка: "Ми не хочемо асимілюватися і зникнути під чужим прапором, у нас же свої традиції, свої цінності і головне, щоб люди не ворогували всередині країни".

  Іван Мартинчук,співорганізатор акції: "Ми хочемо зробити соціальний ролик і звернутися до найбільшого нашого союзника - до народу Росії через соцмережі, щоб вони побачили наші очі, наші душі, наші обличчя, за що ми тут зібралися. єдине джерело влади - це народ, і щоб вони до своїх політиків звернулися, аби вони свій жах призупинили".

  Попередній матеріал
  Україні не слід розраховувати на значний вплив економічних санкції проти Росії - експерти
  Наступний матеріал
  Мірошниченко не складатиме мандат через інцидент на Першому національному
  Теги:
  Loading...