В Житомирі через приватні землі хочуть прокласти дорогу [відео]

  Сусідські війни за клапоть землі у Житомирі. Сім родин обурені: їхній сусід, без згоди з ними та не маючи на це права, вирішив збудувати на їхніх землях дорогу. Уже і план зведення має.

  Станіслава Лозінська мешкає тут від народження. Каже: на їхній вулиці ніколи не було сварок, аж поки один із сусідів - Олександр Лубковський - не взяв в оренду чотири сотих землі. Упродовж п`яти років він там мав займатися сільським господарством. Проте, замість саджати городину - запланував звести будинок, а ще й вирішив прокласти до нього дорогу через ділянки та двори сусідів.

  Станіслава Лозінська: "З чого робити дорогу? З нашої землі. З приватної землі. Він нехтує геть усім на світі - порядністю, законами, всім на світі".

  Ось це  - план зведення дороги, затверджений колишнім головним архітектором міста. На карті видно - шлях має пролягати через приватні угіддя. Родина Лубковських, яка претендує на ці землі, коментувати свої дії відмовляється.

  Представниця родини Лубковських: "Девушка, я ещё раз повторяю - ни к кому выходить не собираюсь".

  Журналіст: "Ми будемо змушені сказати, що Ви відмовились від коментарів".

  Представниця родини Лубковських: "Ну то говорите, я шо кому буду говорить?"

  У мерії ж заспокоюють: приводу для хвилювання немає. Ділянку надали в оренду на 5 років. Цей термін уже сплив, і продовжувати його міська рада не збирається, тож дорогу ніхто не будуватиме.

  Галина Семенець, перший заступник міського голови Житомира: "У зв’язку з численними скаргами мешканців, сусідніх землекористувачів, громадянину Лубковському відмовлено у поновленні договору оренди. Тобто, сьогодні дана земельна ділянка – вільна. Вона ніким не використовується і у договірних зобов’язаннях не є предметом".

  Натомість, сам Олександр Лубковський не погоджується з таким рішенням міської ради, і оскаржує цю відмову в суді. На усі засідання ходять і сусіди.

  Тетяна Барановська, правозахисник: "Це земля цих людей. І тільки тому, що у них нема грошей на хабарі, воно має комусь віддаватися. У них треба зрізати сарай, баню, у цих треба зрізати кусок хати. Ну що це за "беспредел" такий робиться?"

  Свою землю віддавати в чужі руки люди не збираються. Якщо суд винесе рішення не на їхню користь - звертатимуться до Генпрокуратури і Адміністрації Президента.

  Оксана Трокоз, Володимир Жабровець, Житомир, 5 канал

   

  Попередній матеріал
  Папа Римський завершив візит до Мекcики і відбув на Кубу
  Наступний матеріал
  Водолази дістали ще одне тіло загиблого на лайнері "Коста Конкордія"
  Теги: