5.ua

В Запоріжжі мітингували мирно – бо СБУ знешкодило озброєних провокаторів

  Групу озброєних людей затримали в Запорізькій області. Зловмисники планували чинити провокації, аби дестабілізувати ситуацію в регіоні, кажуть у прес-службі СБУ. У молодиків вилучили вогнепальну зброю, патрони, вибухівку та спецзасоби.

  Сьогодні у місті проти російської інтервенції у Криму зібралися близько п’яти тисяч містян на центральному майдані. Зібрання охороняли запорізькі козаки та представники самооборони. Його учасники заявили у разі потреби захищатимуть свою країну.

  Натомість, поблизу пам’ятника Леніну зійшлося понад дві сотні проросійськи налаштованих людей. У руках вони тривали прапори Компартії та російські триколори. Учасники цієї акції запевняли: так званих "політтуристів" із сусідньої країни серед них немає, усі – місцеві мешканці.

  Андрій Волик, сотник Війська Запорозького: "Дуже патріотично налаштовані, дуже бойово налаштовані. Ну і такі звучать слова, що нам не вистачає тільки зброї. А самі ми з нею вправляться вміємо, ми служили в армії, і не один рік. Я думаю, що відпор дамо і дуже допоможемо нашій армії".

  Олександр Зубчевський, депутат-комуніст: "Нас обвиняют в том, что здесь, на митинге, присутствуют россияне и заезжие "туристы" из России. Поднимите руки, кто из России? Поднимите руки, кто из Запорожья? Это ответ тем, кто говорит, что здесь россияне на акции протеста. Это ложь, это вранье, это брехня! Здесь нормальные люди, которые пришли отстаивать свои цели и задачи".

  Попередній матеріал
  До Росії під надуманими приводами не пустили 180 українців
  Наступний матеріал
  Кримський виборчком нарахував уже мільйон учасників "референдуму"
  Теги:
  Loading...