В Ужгороді відбувся нічний заїзд велосипедистів [відео]

  Чотири сотні велосипедистів взяли участь у нічному заїзді в Ужгороді. У такий спосіб відкривали велосезон. Хоча захід й був під загрозою зриву. Міська влада хотіла його заборонити. А ДАІ радила відмовитися від заїзду вночі, мовляв, не кожен велосипедист має необхідні освітлювальні прилади.

  Андрію всього 10, а на велосипеді він уже дві третини свого життя. Щоби бути готовим до заїзду в темряві, велосипед Андрія дообладнали.

  Андрій Ресенчук, юний велосипедист: "Я вчера установил фонарик, чтоб можна было ночью ездить и видеть все".

  Андрій у цьогорічному велопробігу братиме участь під пильним наглядом батька. Для них це перший спільний заїзд.

  Станіслав Ресенчук, велосипедист: "Мы решили с женой посадить на велосипед потому что сами преимущественно стараемся передвигаться на велосипедах, потому что все-таки этот транспорт является экологически чистым, быстрым и все-таки удобным".

  Нічний заїзд проводять вже удруге. Таким чином популяризують двоколісний,
  як найкращий вид транспорту для міста.

  Віта Мунчак, організатор нічного велозаїзду: "Чому саме вночі? Тому що вночі набагато цікавіше кататись, набагато зручніше, зважаючи на те, що автівок значно менше, звісно є проблеми з люками та світлом, з цим ми не можемо поки ніяк поборотися".

  400 велосипедистів колоною проїхали вулицями міста. Упродовж усієї дистанції, майже 20 кілометрів, заїзд супроводжували автівки ДАІ. А начальник міської автоінспекції вирішив наглядати за порядком просто у колоні велосипедистів.

  Олексій Співак, начальник ДАІ м. Ужгорода: "Чудесно, що організатори роздають буклети з правилами виключно для велосипедистів, це чудесно, це здоровий образ  життя. Останнього року 2012 – 4 аварії за участі велосипедистів, цього року уже 2. Я би не хотів когось з цих учасників бачити у приймальному відділенні міської лікарні".

  Попри відсутність інфраструктури, доріжок і велознаків, кількість тих, хто «хворіє» велосипедом в обласному центрі Закарпаття постійно зростає.

  Світлана Максимова, Микола Скунць, Закарпаття, 5" канал".

  Попередній матеріал
  Фанати футбольної команди "Атлетико" побилися з поліцією
  Наступний матеріал
  У Києві відзначають День Європи
  Теги: