В Ужгороді триває винний фестиваль "Сонячний напій"

  В Ужгороді триває винний фестиваль "Сонячний напій". Цьогоріч організатори приготували постійним відвідувачам кілька сюрпризів. По-перше, фестиваль тепер триває значно довше. По-друге, його переможців дегустаційна комісія визначила ще до початку свята. Таким чином гості могли легко орієнтуватися серед численних білих, рожевих та червоних напоїв.

  Майже дві тисячі кілометрів подолала Марія Скородубова, щоби потрапити на закарпатський фестиваль вина. Дівчина вперше дегустує таку кількість сонячних напоїв і шукає вино собі до смаку.

  Марія Скородубова, туристка з Костроми (Росія): "Я хочу выбрать вино сухое, белые вина меня интересуют потому что в них нет сахара, ну наверное из-за этого. Очень -очень тонкий вкус у него и я даже не знаю, ну такого выбора я конечно не сталкивалась с таким никогда".

  Консультує російську туристку винороб Василь Анталовський. Цього року колекція нагород майстра поповнилася ще на дві золоті, одну срібну та 5 бронзових медалей. Сам нагороджений секретів виробництва елітного вина не розкриває.

  Василь Анталовський, винороб: "Робити треба вино на совість, добросовісно, щоб була хороша посуда, щоб вино робили з душею і можна сказати з коханням".

  Володимир Шаленик, винороб: "Розказую яких сортів, як правильно робиться, як купажирується, які роки видержки, з якого року роблено, як правильно саджається звідають".

  Одесити, полтавчани, кияни - усі гості свята мали змогу вибрати собі напІй до смаку.

  Оксана Шустєва, туристка, м. Пирятин, Полтавська область: "До 14-го бокала лучше не доживать, сухое вино и вообще все вина это напиток который действительно делает всех счастливыми".

  Олег Пігуляк, турист з Івано-Франківська: "Дуже хороші враження від по-перше чудового смаку вина і по-друге від обстановки яку ці прості люди зробили у такому невеличкому закарпатському містечку і ми дуже задоволені що приїхали сюди".

  Усього організатори заходу рАзом із дегустаторами роздали 15 золотих, 26 срібних та 44 бронзові нагороди. Участь у фестивалі взяли майже 40 кращих виноробів Закарпаття.

  Світлана Максимова, Микола Скунць, Закарпаття, "5 канал".

  Попередній матеріал
  Сьогодні виповнюється рік з дня ліквідації Усами Бен Ладена
  Наступний матеріал
  Масові заворушення в Єгипті
  Теги: