В Ужгороді силами активістів місцевого Євромайдану та творчих людей на центральній площі міста відкрили Ярд-Сейл

  Серця-магніти з європейською символікою, тістечка з тризубом, торт з гербом Закарпаття та європейськими зірками – усе це можна було побачити та придбати напередодні в Ужгороді на альтернативному ярмарку. Силами активістів місцевого Євромайдану та творчих людей на центральній площі міста відкрили Ярд-Сейл. Ярмарок, на якому представлені винятково роботи виготовлені власноруч.

   

  Ужгородці як справжні європейці, люблять влаштовувати Ярд-Сейли: ярмарок-розпродаж уживаних, але унікальних речей і створених власноруч. Іво з друзями займаються виготовленням новорічних прикрас із дерева.

  Іво Гайдан, учасник Ярд-Сейлу: «Альтернативна річ має бути альтернативною, хай люди альтернативу свою включать і розмалюють їх самі і так само підтримати якийсь такий святковий настрій в самому собі, бо тут дуже приємно бути».

   Майстри та майстрині хенд-мейду представили новорічні та різдвяні подарунки та іграшки. Найбільше коників, адже наступний рік - Коня. Також розмальовані пляшки, саморобне варене мило й обов’язків атрибут цьогорічного сейлу – національна та європейська символіка відтворена у магнітах, брошках, кулонах і навіть тістечках.

  Лілія Собран, учасниця Ярд-Сейлу: «Ми представили: це сердечка у жовто-блакитному кольорі, бісквітне тістечко із тризубцем і  такий творожний пиріг в українському прапорі».

  Тетяна Хрипак, покупець на Ярд-Сейлі: «Не стільки для того, щоб поїсти, скільки як підтримати цей дух такий передріздвяний і такий національний такий патріотичний».

  Національну символіку у смаколиках розкупили найшвидше. Родзинкою ж ярмарку став великий торт із гербом Закарпаття та єврозірками. Його безкоштовно поділили між дітьми. Частину з виручених грошей продавці передадуть на облаштування одного із свекрів міста, де такий ярмарок має стати традиційним.

  Світлана Максимова, Микола Скунць, Закарпаття, «5 канал».

  Попередній матеріал
  Протести на вулицях Буенос-Айреса
  Наступний матеріал
  Правоохоронці готуються до акцій під Межигір'ям
  Теги:
  Loading...