Залізничний вокзал 'Дарниця'

В "Укрзалізниці" серйозно розглядають здачу вокзалів в оренду

Так у компанії спробують вийти на рентабельність пасажирських перевезень

Топ-менеджмент "Укрзалізниці" нині серйозно розглядає можливість здачі будівель вокзалів в оренду. Про таке заявив директор із економіки та фінансів ПАТ "Укрзалізниця" Андрій Рязанцев, передає "24 канал". 

У компанії припускають, що це сприятиме розвитку українського бізнесу та збільшенню рентабельності залізничних пасажирських перевезень.

"Ми передбачаємо державно-приватне партнерство. Розвиток вокзальної мережі обговорюється, як приклад – може бути концесія. За кордоном вже є така практика, коли ми пропонуємо приватним особам отримати споруду в концесію, міняти чи перебудувати її, але генерувати прибуток від площ як від торгівельних чи розважальних майданчиків. При цьому – щоб і ми мали прибутковість", – пояснив Рязанцев.

Також в "УЗ" кажуть, що відповідні приклади співробітництва є, зокрема в Польщі. Перейняти досвід сусідів українська компанія може вже цього року. До того ж, на різних станціях.

"Це корисно не лише для "Укрзалізниці", а й для всього українського бізнесу – у нього з'являється нове джерело для рентабельного фінансування і отримання прибутку. Якщо клієнт просто сів і зійшов з поїзда – це не покриє нам витрати. Якщо ж поєднати це з іншим видом послуг, з певним чеком клієнта на певній станції, то, можливо, ми й за цей рахунок вийдемо на рентабельність пасажирських перевезень, і зокрема – зацікавимо пасажирськими перевезеннями і нові компанії, які б захотіли возити наших пасажирів з високою якістю", – уточнив Рязанцев.

Дивіться також фотогалерею за темою: 

ФОТО: В Україні завершили будівництво одного з найдовших залізничних тунелів – Бескидського

/
/
/
/
/
/
/
/
/
/

Попередній матеріал
Обвинувальний акт стосовно двох екс-беркутівців направили до суду – ГПУ
Наступний матеріал
В організаторів договірних матчів в Україні правоохоронці провели більше як 50 обшуків