В Україну з Лівії прибув третій літак з українцями [репортаж, відео]

  Черговий - третій літак із Лівії - з українцями на облавку приземлився у аеропорту Бориспіль близької другої ночі. Іл-76 Міністерства оборони доправив на Батьківщину 122-х українців.

  Друга ночі в аеропорту "Бориспіль". У залі прильоту на військовий Іл-76 з Тріполі чекають український інженер Євген та його дружина Ксенія. Самі вони лише позавчора повернулися з Лівії, а сьогодні зустрічають матір, яка працює там лікарем. Кажуть ситуація в африканській країні зараз геть непередбачувана. Навіть у Тріполі, яке зараз нібито лояльне до Муаммара Каддафі.

  На Батьківщину повертаються 122-оє громадян України. Поміж них і відома завдяки документам Вікілікс - Галина Колотницька. Це та сама медсестра з Броварів, яка дев`ять років мешкала у Лівії і скрізь супроводжувала лідера Джамахірії. Українці, які  повернулися, залишили на чужині помешкання, авто та рахунки, з яких не можуть зняти кошти, через нестабільну роботу банків. Кажуть життя таки дорожче. Хоч реальну загрозу поки що бачать не всі.

  Окрім співвітчизників, сервісом від українських військових пілотів скористалися 65 іноземців: росіяни, білоруси, болгари, таджики, узбеки. І навіть один лівієць, одружений на українці, та один американець.

  Загалом різними шляхами з Лівії вивезли вже 337 українських громадян. У неділю морем планують евакуювати ще п`ятьох до Італії, 20 - на Мальту і 20 - до Туреччини. У МЗС кажуть - цікавляться можливою евакуацією сотні, та коли справа доходить до вильоту - охочих не так вже й багато.

  Олександр Аргат, Олександр Водін, 5 канал

  Попередній матеріал
  "Золота малина": найгіршим фільмом року визнано "Володара стихій"
  Наступний матеріал
  Протести докотилися до Китаю
  Теги: