unian.ua

В українських вишах розпочалася вступна кампанія

  11 липня у вищих навчальних закладах України розпочалася вступна кампанія. Про це повідомляє Міністерство освіти і науки України.


  Як повідомляється, вступники можуть подавати заяву про участь у конкурсному відборі до вищого навчального закладу в паперовій або в електронній формі. Заява в паперовій формі подається вступником особисто до приймальної комісії вищого навчального закладу.

  "На інтернет-сайті дистанційної (в електронній формі) подачі заяв до вищих навчальних закладів за адресою http://ez.osvitavsim.org.ua відкрито реєстрацію заяв від вступників. Заяви, подані до вищих навчальних закладів дистанційно (в електронній формі), є рівноцінними паперовим заявам (поданим під час особистого відвідування вищого навчального закладу)", - сказано в повідомленні.

  Вступники можуть подавати заяви та документи до 12.00 год. 1 серпня.

  Водночас зазначається, що вступники з Донецької та Луганської областей можуть подавати заяви та документи до 12.00 год. 15 вересня.

  "При вступі на навчання за освітньо-кваліфікаційними рівнями молодшого спеціаліста, а також бакалавра, вступник може подати заяву (заяви) в паперовій або в електронній формі не більше ніж до п'яти вищих навчальних закладів України та не більше ніж на три напрями підготовки (на три спеціальності) у кожному з них. Заяви, подані на певний напрям підготовки (спеціальність) до одного вищого навчального закладу за різними формами навчання, вважаються фактом подання однієї заяви", - повідомили у МОН.

  "У разі відсутності у вступника додатка до диплома в друкованому вигляді під час подання заяви для здобуття освітньо-кваліфікаційного рівня спеціаліста або магістра, відомості про цей додаток (його змістовну частину) приймальна комісія отримує з Єдиної державної електронної бази з питань освіти", - додали у міністерстві.

  Попередній матеріал
  Під час обстрілу системою "Град" загинув керівник навчального центру Прикордонної служби
  Наступний матеріал
  Росія перекрила три пропускні пункти на кордоні з Україною
  Теги:
  Loading...