В Україні зменшується захворюваність на ВІЛ - МОЗ

  За 10 місяців 2014 року в Україні захворюваність на ВІЛ зменшилася на 6,7%, порівняно з аналогічним періодом минулого року.


  Про це повідомив тимчасово виконуючий обов'язки міністра охорони здоров'я України Василь Лазоришинень під час брифінгу в Будинку уряду з нагоди Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом, який започатковано у 1988 році, пише УНІАН.

  За його словами, Україна досягла певних позитивних зрушень у боротьбі з ВІЛ-інфекцією/СДІНом, але разом із цим ситуація в країні залишається складною.

  За 10 місяців цього року в Україні, в порівнянні з аналогічним періодом минулого року, захворюваність на ВІЛ-інфекцію зменшилася на 6,7% (зареєстровано майже 16,5 тис. нових випадків ВІЛ-інфекції), смертність від захворювань, зумовлених СНІДом, зменшилася на 7,9%.

  При цьому захворюваність на СНІД залишилася на тому самому рівні (діагноз СНІДу встановлено понад 8 тис. ВІЛ-інфікованим особам).

  З моменту реєстрації ВІЛ-інфекції в Україні станом на 1 листопада зареєстровано майже 262 тис. випадків ВІЛ-інфекції, у тому числі понад 74 тис. випадків СНІДу, включаючи 1326 дітей до 14 років.

  Кількість ВІЛ-інфікованих осіб, які перебувають під наглядом у закладах охорони здоров'я в Україні, на початок жовтня 2014 р. становила близько 150 тис. осіб.
  Попередній матеріал
  Анджеліна Джолі потрапила у ДТП
  Наступний матеріал
  Кравчук: Росія ніколи не зупиниться і не залишить Україну в спокої
  Теги: