5 канал

В Україні завершилися спільні з НАТО військові навчання Sea Breeze-2017 – відео

В українських ВМС створять морський оперативний штаб за стандартами НАТО

В Україні завершилися спільні українсько-американського навчання Sea Breeze-2017. Про таке повідомляє "5 канал".

Відомо, що в українських ВМС створять морський оперативний штаб за стандартами НАТО. Про це за підсумками проведених міжнародних навчань заявив командувач Військово-Морських сил Ігор Воронченко. 

Щодо самих навчань, то учасники виконали 800 парашутних стрибків, близько 300 занурень під воду та понад 60 спільних військових операцій. Протягом двох тижнів представники 16 країн світу відпрацювали військові маневри на суші, у повітрі та на морі. Примітно, що морську фазу навчань Sea Breeze-2017 із Чорного моря моніторили російські військові.

Олексій Неїжпапа, керівник навчань Sea Breeze-2017 від української сторони, заявив: "Ми були до цього готові, ми знали, де, у якому районі знаходяться бойові кораблі Чорноморського флоту, починаючи від Керченської протоки до берегів Криму".

Керівник навчань Sea Breeze-2017 від американської сторони Метью Леман розповів про успіхи навчань: "Найбільшим успіхом навчань я вважаю те, як добре разом взаємодіяли усі підрозділи – на суші, в повітрі та на морі. На перший погляд усе наче просто, але насправді це дуже складно координувати дії усіх учасників навчань".

Як повідомляв 5.UA, 10 липня 2017 року в Чорному морі стартували спільні з НАТО військові навчання Sea Breeze-2017. Навчання проходили у північно-західній частині Чорного моря, а саме в Одеській та Миколаївській областях. 

Попередній матеріал
Грицак: На Донбасі загинули вже кілька тисяч російських військових і найманців
Наступний матеріал
"Професію перетворив на хобі": Будівельник із Запоріжжя створює особливі мініатюри храмів – відео
Loading...