Корупція
Корупція Depositphotos

В Україні запустили реєстр корупціонерів: кого внесли в перелік

  Зареєстрований користувач може отримати довідку й стосовно себе

  Національне агентство з питань запобігання корупції (НАЗК) створило і відкрило реєстр осіб, які вчинили корупційні або пов’язані з корупцією правопорушення. Про це повідомляє прес-служба відомства.

  "Розпочав роботу Єдиний державний реєстр осіб, які вчинили корупційні або пов’язані з корупцією правопорушення", – йдеться у повідомленні.

  Реєстр містить інформацію про осіб, яких притягнуто:

  • до кримінальної,
  • адміністративної,
  • дисциплінарної
  • цивільно-правової відповідальності за вчинення корупційних або пов’язаних з корупцією правопорушень, а також про юридичних осіб, до яких застосовано заходи кримінально-правового характеру у зв’язку із вчиненням корупційного правопорушення.

  Довідка стосовно юридичних осіб формується на основі даних, вказаних в ЕЦП (електронний цифровий підпис) юридичної особи, шляхом пошуку в Реєстрі за найменуванням юридичної особи, кодом в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань, ідентифікаційним кодом юридичної особи іншої країни (для нерезидентів).

  Зареєстрований користувач може отримати довідку стосовно себе на основі персональних даних, вказаних у його ЕЦП (кваліфікованому електронному підписі). 

  Реєстр безоплатний та доступний цілодобово через офіційний веб-сайт Національного агентства. У Реєстрі юридичні особи – учасники публічних закупівель можуть самостійно безоплатно отримати довідку.

  Попередній матеріал
  В МЗС України відреагували на заяву Волкера про допуск спостерігачів РФ на президентські вибори
  Наступний матеріал
  Глобальне похолодання: у NASA заявили, що на Землі вже другий рік знижується температура
  Loading...