В Україні запрацює перша телевізійна соціальна мережа SAY TV

  В Україні запрацює перша телевізійна соціальна мережа SAY TV.

  Кожен небайдужий зможе розміщувати свої відеоповідомлення на сторінці SAY TV. Звідти найцікавіші відеоматеріали та їхні автори мають шанс потрапити в ефір українських теленовин чи ток-шоу залежно від актуальності відзнятого. Мережу SAY TV підтримують провідні телеканали, громадські організації та шоу-зірки. На цьому порталі відомі українці  залишатимуть свої відеовідповіді на відеозапитання своїх прихильників. До проекту залучений і 5-й канал: наша редакція обговорюватиме із користувачами головну тему дня - для України і для Києва.  

  Христина Бондаренко, продюсер проектів Say TV на "5 каналі": "Якщо ця новина варта ефіру і людина про це говорить, ми обов`язково поставимо це чи в "Новини", чи в підсумкову програму "Час", тобто вона знайде свій ефір".

  Олексій Семенов, продюсер Say TV: "Все мы знаем: смотрим телевизор, сидим дома, и телевизор в одностороннем порядке несет мне информацию. Люди разговаривают с телевизором и зачастую люди говорят намного интересней, чем те персонажи, которые находяться там. И сейчас благодаря этому ресурсу есть возможность в разных программ, в разных медиа выводить людей в свой эфир".   

  Попередній матеріал
  Прощання з першим президентом Чехії триває у Празі [відео]
  Наступний матеріал
  Звільнених нафтовиків у Жанаозені обіцяють працевлаштувати
  Теги: