5.ua

В Україні випустили перші посібники для неповносправних людей

  В Україні випустили перші методичні посібники для людей із проблемами опорно-рухового апарату. Вони адресовані дітям, хворим на ДЦП, студентам, батькам та вчителям, які працюють із такими неповносправними. Книжки вийшли накладом по 500 примірників. Розповсюджуватимуть їх безкоштовно.


  Відсьогодні в поміч тим хто з власного досвіду знає про діагноз ДЦП, вийшов методичний посібник. Коштом благодійників, три видання - для дітей, студентів і поради для вчителів і батьків будуть розповсюджуватися задарма. Фахівці сподіваються, такий посібник значно поліпшить життя неповносправних.

  Проте лише інформаційної обізнаності для того, щоб вирішити усі проблеми дітей із особливими потребами - замало. Адже ще є необлаштованість споруд і транспорту під потреби особливих людей, відсутність соціальних працівників для роботи із ними, а також бар'єр сприйняття таких людей у суспільстві. Утім перші українські посібники і батьки і вчителі вже вважають неабиякою перемогою над неповносправністю. Нині, кожної книги надруковано по 5 сотень примірників. Якщо знайдуться спонсори, автори готові видати ще.

  Анна Грішина, Олена Сорокіна
  Попередній матеріал
  Прапор ВМС України підняли в Івано-Франківську
  Наступний матеріал
  Пайєтт: Реакція США на перетин російськими військами кордону України буде миттєвою
  Теги:
  Loading...