В Україні відзначають День прапора

  У столиці Президент поклав квіти до пам`ятників видатним українським діячам - Тарасові Шевченку та Михайлові Грушевському.
  Зранку на головній площі країни Віктор Ющенко вперше провів церемонію підняття державного прапора, і виголосив промову. Він нагадав історію виникнення державного прапора, та назвав його символом єднання країни.  Хрещатиком пронесли десятки жовто-блакитних стягів. На Майдані, за даними міліції,  зібралося до 5 тисяч глядачів. В урочистостях взяли участь представники українського політикуму, кияни і гості столиці. Також Віктор Ющенко вручив паспорти обдарованим підліткам з різних регіонів країни, яким виповнилося 16 років.

  Віктор Ющенко, Президент України: "Прапор - це наша незалежність, наш дух, честь і наша слава. Ці великі знамена майорітимуть у місцях звитяг українського духу та зброї по всій Вітчизні. Наш прапор об`єднує всі регіони в єдину соборну Україну".

  Зробити церемонію підняття державного прапору щоденною пропонує міністр оборони Юрій Єхануров. "Ми започатковуємо нову традицію" - сказав він. За словами урядовця, ця процедура займає небагато часу, але має велике символічне значення. Нині у всіх військових частинах піднімають прапор та звучить гімн щосуботи рівно о восьмій .
  Попередній матеріал
  В України шосте олімпійське золото
  Наступний матеріал
  У Португалії потяг зійшов з рейок - одна людина загинула
  Теги:
  Loading...