vkurse.ua

В Україні відкрито проект допомоги жертвам торгівлі людьми

  Міністерство соціальної політики та координатор проектів ОБСЄ в Україні відкрили проект допомоги та підтримки ініціатив громадянського суспільства з відкриття соціальних підприємств, які надаватимуть тимчасове працевлаштування жертвам торгівлі людьми або людям, які входять до групи ризику.


  Як повідомили в понеділок на прес-конференції в Києві організатори, проект здійснюється за фінансової підтримки урядів Канади та Норвегії, а також у тісному сприянні зі спецпредставником та координатором ОБСЄ із запобігання торгівлі людьми у Відні, передає "Інтерфакс-Україна".

  Для участі в проекті оголошено відкритий конкурс, автори найкращих ідей пройдуть інтенсивне навчання й отримають підтримку в доопрацюванні своїх бізнес-планів. На цьому етапі буде відібрано чотири регіони, в яких буде запущено пілотні проекти - їм буде надано юридичну, фінансову та експертну допомогу у процесі заснування та ведення соціального бізнесу.

  Бюджет проекту становить EUR 426 тис.

  За результатами пілотних проектів буде підготовлено рекомендації щодо змін у законодавстві, необхідних для створення позитивних умов поширення моделі соціального бізнесу в Україні.

  Заступник міністра соціальної політики України Наталія Федорович зазначила, що актуальність цього проекту на сучасному етапі суттєво зростає - в умовах бойових дій на Сході України ризик збільшення випадків торгівлі людьми всередині країни та за її межами, безумовно, збільшується.

  "Нинішня ситуація на сході України провокує і дає підстави для серйозної стурбованості в частині використання громадян України в злочинах, пов'язаних із торгівлею людьми", - наголосила вона.

  "Реалізація цього проекту дасть можливість людям з усіх регіонів України взяти долю у свої руки", - підкреслив посол Канади в Україні Роман Ващук.
  Попередній матеріал
  У Донецьку продовжуються бойові дії, епіцентр змістився до аеропорту
  Наступний матеріал
  В будівлю Бундестагу кинули коктейль Молотова
  Теги:
  Loading...