В Україні та Польщі заперечили звинувачення у підкупі чиновників УЄФА

  Заява про купівлю Україною та Польщею права на Євро-2012 - псевдосенсація та нісенітниця. Так український директор турніру Маркіян Лубківський прокоментував інформацію про можливий підкуп Україною та Польщею чиновників УЄФА задля проведення чемпіонату.
  Нагадаємо, член Ради директорів футбольної асоціації Кіпру Спірос Марангос повідомив, що має докази підкупу Києвом та Варшавою членів виконкому Європейської футбольної спілки. Мовляв, за підтримку українсько-польської заявки дали 11 мільйонів євро. Цю інформацію вже спростував колишній керівник Федерації футболу Польщі Міхал Лісткевич. Безпідставними вважає такі звинувачення і генеральний секретар УЄФА Джані Інфантіно.

  Маркіян Лубківський, директор турніру Євро-2012 в Україні: "Я хочу закликати всіх, щоб ми були імуностійкі від таких заяв. Такі заяви були, є, вони дбудуть ще в майбутньому з`являтися. У проекту є як друзі так і недруги. Тому ми спокійно ставимося до таких заяв. У нас є складніші завдання, аніж реагувати на  подібного роду псевдосенсації".

  Попередній матеріал
  В Греції страйкують залізничники
  Наступний матеріал
  В Італії відклали відкриття смітника поблизу Везувію внаслідок протестів
  Теги: