5.ua

В Україні стартувало ЗНО

  В Україні 3 червня стартує зовнішнє незалежне оцінювання (ЗНО) знань випускників середніх шкіл. Першим випускники складатимуть тест з іноземних мов - англійської, німецької, французької та іспанської. Про це повідомили у Міністерстві освіти і науки України.


  Як зазначено, на вході до пункту тестування необхідно пред'явити сертифікат ЗНО, паспорт або інший документ, серія та номер якого зазначені в сертифікаті, а також запрошення-перепустку для участі у ЗНО.

  "У разі відсутності одного з вищезазначених документів або пред'явлення копій сертифіката, паспорта або іншого документа абітурієнт до пункту тестування не допускається", - наголошується в повідомленні Міністерства освіти і науки.

  Допуск абітурієнтів до пункту тестування триватиме з 10.15 до 10.50, початок зовнішнього незалежного оцінювання з усіх предметів - 11.00.

  Також у Міносвіти нагадали, що протягом часу, відведеного на складання тесту, абітурієнт не повинен мати при собі будь-які засоби зв'язку, пристрої зчитування, обробки, збереження та відтворення інформації, друкованих і рукописних матеріалів, що не передбачені процедурою тестування.
  Попередній матеріал
  Рада сьогодні розгляне "питання Царьова"
  Наступний матеріал
  Стрілянина в Краматорську – на вулицях бачили бойову техніку