5.ua

В Україні розпочався збір підписів за Угоду про асоціацію з ЄС [відео]

  Збір підписів за Угоду про асоціацію з Європейським Союзом розпочався в Україні. Стартували на Майдані Незалежності у Києві. Там встановили зо три десятки наметів жовтого кольору, в яких працюватимуть активісти.

   

  Вже завтра намети роз'їдуться по всій Україні, де майже місяць відбуватиметься збір підписів. Що далі робитимуть з автографами українців, організатори ще не знають. Вони готові передати їх Президенту, який може узяти з собою до Вільнюса. А в майбутньому результати збору підписів можуть стати фундаментом для проведення в Україні референдуму за вступ до Євросоюзу. Скільки підписів планують назбирати, організатори не загадують.

  Сергій Бондарчук, Координатор Робочої групи Національного круглого столу "Порозуміння заради європейського майбутнього": "Наше завдання використати цей час для того, щоб максимально зробити все, щоб вільнюський саміт був успішним і наша громадська підтримка, наша громадська активність буде говорити про те щоб звертатися до людей бачите оці жовті палатки не проходьте повз них тому що тут в цих палатках ви обираєте своє майбутнє. Залиштеся на 2 хвилини поставте свій підпис. Це підпис за ваше світле майбутнє у світлому житті".

  Попередній матеріал
  На Майдані Незалежності відзначили День захисту політв’язня [відео]
  Наступний матеріал
  ЗМІ: Шпигунський скандал міг стати причиною кадрових змін у СБУ
  Теги: