пожежна небезпека
5.ua

В Україні попередили про високу пожежну небезпеку у кількох регіонах

  Відпочивальників закликають дотримуватися правил пожежної безпеки

  П’ятий, найвищий ступінь пожежної небезпеки оголосили в південних регіонах України. Про це повідомив голова Держслужби з надзвичайних ситуацій Микола Чечоткін.

  Щоби запобігти великим пожежам протягом чотирьох вихідних рятувальники проводитимуть рейди, а відпочивальників закликають дотримуватися правил пожежної безпеки.

  "Від сьогодні чотири святкові вихідні дні за установленою традицією люди масово ідуть відпочивати на природу. Необхідно встановити тимчасові обмеження на відвідування неконтрольованих лісових масивів та лісопаркових зон та в'їзди до них автотранспортних засобів. Люди повинні відпочивати в спеціально обладнаних для цього місцях. Служба ініціює проведення у вихідні і святкові дні - спільно з представниками Лісового агентства, Національної поліції, Екологічної інспекції, місцевих органів влади - патрулювання приміських масивів і паркових зон, установити посилений моніторинг пожежної безпеки на території зони відчуження з метою попередження і своєчасного гасіння пожеж на радіаційно забруднених територіях", - розповів він.

  Нагадаємо, співробітники Державної служби з надзвичайних ситуацій (ДСНС), Держлісагентства України та Нацполіції патрулюватимуть лісопаркові зони столиці, аби не допустити виникнення лісових пожеж.

  Попередній матеріал
  На Донеччині бойовики обстріляли мирні квартали селища Північне
  Наступний матеріал
  Масштабна ДТП на трасі Київ-Одеса: через кілометрові затори водії розбирають відбійники і їдуть по зустрічній

  Масштабна пожежа у слолиці Бразилії знищила більше 120 будинків

  Пожежа у шкільному гуртожитку в Таїланді: загинуло щонайменше 17 дітей

  Небувала піщана буря, масштабний зсув ґрунту та пожежа – дайджест подій

  Масштабна пожежа в Каїрі

  Масштабна пожежа, теракти та порятунок біженців – події дня

  Зсуви грунту, торнадо та лісова пожежа: негода у світі