ukurier.gov.ua

У поліції сказали, в якій області україни найгірші дороги

  Найгірша ситуація - у Харківській, Миколаївській, Дніпропетровській та Хмельницькій областях

  Управління безпеки дорожнього руху Національної поліції України ініціює обстеження вулично-дорожньої мережі держави. Про це йдеться на сайті Управління безпеки дорожнього руху

  Дороги України дедалі частіше викликають справедливе обурення автовласників, адже наслідками подорожей вулично-дорожньою мережею нерідко стає ремонт авто. Лише в цьому році громадяни вже провели 21 акцію протесту шляхом обмеження руху на окремих ділянках автомобільних доріг з вимогами термінового вжиття заходів щодо поліпшення їх стану.

  "На сьогодні понад 21 тис. км доріг державного значення вражено ямковістю, що складає 46% від їх загальної протяжності. Найгірша ситуація склалась у Волинській, де ямковістю вражено 55% доріг державного значення, Дніпропетровській (66%), Запорізькій (51%), Миколаївській (67%), Одеській (56%), Харківській (89%), Хмельницькій (65%), Чернігівській (58%) областях", - йдеться в повідомленні.

  Як зазначається, така ситуація призводить до виникнення аварійних ситуацій та скоєння дорожньо-транспортних пригод, у тому числі тих, де супутніми чи безпосередніми причинами скоєння були незадовільні дорожні умови.

  З початку року на автомобільних дорогах держави вже зареєстровано 71 дорожньо-транспортну пригоду за умов незадовільного стану доріг, у тому числі на дорогах державного значення - 50 таких ДТП.

  Для визначення необхідних обсягів ремонтних робіт та заходів щодо ліквідації недоліків на вулично-дорожній мережі країни Національна поліція розпочала весняний комісійний огляд доріг загального користування, вулиць населених пунктів та залізничних переїздів.

  Для об’єктивного та неупередженого прийняття рішень до складу комісій, які оцінюватимуть стан доріг, крім правоохоронців, увійдуть представники дорожніх служб, Укрзалізниці, громадських організацій та засобів масової інформації.

  Окрему увагу приділять облаштуванню аварійно-небезпечних ділянок та місць концентрації ДТП, відповідності встановлених знаків схемам організації дорожнього руху.

  Нагадаємо, як інформував 5.ua, Міністерство інфраструктури України створило онлайн-мапу, на якій можна переглянути дані про ремонт українських доріг (за 5 років тому та плани на 5 років вперед).

  Попередній матеріал
  У Раді зареєстрували проект постанови щодо відставки Яценюка
  Наступний матеріал
  Серед російських військових на Донбасі фіксують спроби самогубства – розвідка
  Теги:
  Loading...

  У чотирьох областях України вже відкрили дороги для проїзду

  Литва запровадила плату за дороги для російських автоперевізників

  Дизайнери довели, що всі дороги і справді ведуть у Рим

  Щоб повернути дружині дорогий ноутбук, чоловік викрав його у своєї коханки

  Українські дороги готові до зими лише на третину - "Укравтодор"

  Українці стали споживати менше дорогих продуктів - дослідження