Російська пропаганда
Російська пропаганда dv.ee

В Україні є величезні "білі плями", де є російське телебачення і немає українського: Сюмар показала мапу - відео

В ефірі "5 каналу" у програмі "Час. Підсумки дня" голова Комітету ВР з питань свободи слова та інформаційної політики Вікторія Сюмар розповіла про обстановку з українським телебаченням у прифронтових територіях

"Аспект перший – ми маємо там величезні "білі плями", на яких є тільки російське телебачення і взагалі немає українського телебачення. І говорити про український інформаційний простір на цій території взагалі не доводиться. Чому? Тому що росіяни пропонують мешканцям Донбасу дуже зрозумілу чорно-білу картинку світу, в якому всі рухаються у позитивному та до світлого майбутнього. Українські медіа зовсім інші і тому неконкурентні в цьому сенсі, бо якщо ти дивишся російське телебачення і українське, то жити хочеться в Росії. У нас конкурентне середовище, де всі всіх критикують, ми акцентуємо на негативах, тоді як там все добре і прекрасно. І звісно, що ця чорно-біла картинка більш сприятлива", – повідомила Сюмар.

"Це величезна проблема, що взагалі немає присутності українських телеканалів, зате російські покривають повністю. От уявіть собі цю ситуацію, коли українська армія стоїть на територіях, де люди дивляться російське телебачення і телебачення так званих "ЛНР", "ДНР", де їм щоденно розказують, що українська армія – це кати, які знищують, вбивають і, що Україна це держава, яка не відбулася, то можна собі уявити, як вони ставляться до цієї армії, до українських солдатів, до української влади. Тобто сьогодні питання номер один – це зупинити російське мовлення, бо це ворожий, пропагандистський сигнал, не дати можливості проникати на українську територію", – наголосила вона.

Попередній матеріал
"Не відкривав очей": як врятували армійця з гігантською пухлиною
Наступний матеріал
"Схема на межі фолу": які проблеми автівок на іноземній реєстрації в Україні
Loading...

Пекельне очікування: що відбувається на пропускних пунктах з ОРДО

Кожен п'ятий мешканець сходу підтримує тезу, що за Донбас необхідно боротися - Антипович

Брифінг: "Громадська думка населення Донбасу: липень-2017"

Про заручників на Донбасі та санкції проти РФ – ексклюзивне інтерв'ю з Іриною Геращенко

Санкції проти РФ, Донбас і внутрішня політика – "Час. Підсумки дня"

Уповноважений ВР з прав людини розповіла, коли й за яких умов Агєєва обміняють на українських заручників