wikipedia.org

В Україні досі виділяють гроші на годування бойових дельфінів, яких у ЗСУ вже немає - Бірюков

  Нинішні норми речового та продовольчого забезпечення української армії передбачають виділення коштів на годування бойових дельфінів, яких на службі у Збройних сил немає.

  Про це в ході брифінгу щодо запровадження нових підходів у речовому та продовольчому забезпеченні військовослужбовців Збройних сил України заявив радник Президента Юрій Бірюков.

  "Зараз в нормах речового забезпечення є валянки, є підкови, є сумки для вівса. І у нас виділяється щорічно і передбачається годування дельфінів і собак. Але якщо собаки службові в армії залишилися, то дельфінів у нас немає. При цьому у нас це все чітко прописано - скільки грошей ми повинні виділяти на дельфінів і вагітних дельфінів. При чому, найжахливіше - що на годування дельфіна виділяється в десятки разів грошей більше ніж на годування одного бійця", - сказав він.

  Тому, за словами Бірюкова, вкрай необхідно, щоб Верховна Рада України прийняла законопроект №2551, який дозволить Міністерству оборони самим визначати норми речового забезпечення для українських військовослужбовців.

  Попередній матеріал
  УЄФА хоче перенести вибори президента ФІФА на півроку
  Наступний матеріал
  Цієї доби терористи активно обстрілювали Березове, Мар'їнку та Красногорівку
  Теги:
  Loading...

  Фотограф зробив неймовірні світлини 800 дельфінів під час їхнього полювання

  У Японії викинулися на берег понад 150 дельфінів

  В ВМФ Росії з‘являться бойові дельфіни

  Виділених з бюджету коштів на речове забезпечення військових вистачає на 49% - радник Порошенка